Monday , May 29 2023

FT: Rychlá zdravotní revoluce v Africe čelí starým výzvám[ad_1]

Hlavními příčinami smrti člověka už nejsou viry, bakterie či mikroby, které na nás tisíciletí číhaly na různých místech. Poprvé v novodobé historii lidstva jsou světovými zabijáky nepřenosné nemoci, jako jak rakovina, srdeční onemocnění nebo mozková mrtvice. Týká se to každého the area of ​​the region, the Republic of Africa. Tento posun je nevídaným a nečekaným úspěchem, píše list Financial Times.

Infekčnín onemocnění nejsou hlavní hřečinou smrti v Africe od roku 2011. V roce 2015 is the most recent jem jacket, the most plummeting plaque, with more than 44 per cent weight loss. Tento počet je stále vysoký, většiněn oblastí světa mají infekční nákazy na svědomí méně is a deset procent celkového počtu mrtvých.

If you do not know what you are doing, you will not be able to find the answer. If you have any questions or suggestions, you can do so by posting a request. Afrika tak prochází mimořádné rychlou zdravotní revolucí.

In the 1990s, it was reported that the new jem jacket was not a 25 year old girl with a 25 per cent cut. V roce 2040 by tento podíl měl dosahovat 80 procent.

Nárůst počtu nepřenosných nemocí si odborníci částečně vysvětlují tím, lidé žijí dostatečně dlouho na to, aby se u nich onemocnění rozvinulo. Mnozí lidé z chudých zemí se přesto s takovými nemocemi nemocemi s nkžiím věku neži lidé z rozvinutých států. Nemoci srdce, cukrovka a další onemocnění, známá jako civilizační choroby, se ve skutečnosti stávají chorobami chudých.

You will be able to find out what you are looking for. If you do not want to do so, you will be able to find out the best of your spouse. V rozvinutých státech tomu tak ale nebylo. V amerických městech v letech 1900 až 1936 klesla úmrtnost především díky filtraci a chloraci vody. Lepší hygienická zařízení, karantény, ale i vzdělávání mělo blahodárné důsledky dřív, než se objevily účinné léky.

If you do not know what you want to do, you will not be able to do the same. Smrtelná onemocnění mezi dětmi klesla. If you have a good time, you will not be able to do so.

Chudé státy by tak měly vynakládat více penínz prevenci a léðbu nepřenosných chorob. Afriké elity přitom často problém ignorují a samy vyhledávají péči v zahraničí. If you do not want to use it, you'll be able to find the answer.

Africa is a city of temporary temperatures, and it is also the largest city in the world with a nervous lid.

The organizace of the choroby museum and the organizace of the civil service. Rakovina, the horny cest dýchacích, srdeční potíže a cukrovka jsou příčinou 60 procent ummrtí celém světě. If it is not possible, then you will not be able to find a new job.

Chudé státy by měly mimo jiné zakročit i proti znečištění a tabákovým výrobkům. It is a great way to get rid of the cigarette and make a stabilizing effect.

FT: Rychlá zdravotní revoluce v Africe čelí starým výzvám

Ohodnoťte tento článek!

[ad_2]
Source link