Wednesday , May 18 2022

nikt nie będzie ingerować w moją pracę (sport.tvp.pl)[ad_1]

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek gościł w programie "Gol Ekstra" Trener ustosunkował się do głośnych słów prezesa PZPN Zbigniewa Bońka Jak zaznaczył szkoleniowiec: – Nikt nie może ingerować w moje decyzje.


Źródło: sport.tvp.pl

Autor: Dawid Król

26.11.2018 23:21

Jerzy Brzęczek (fot. Getty Images)

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje Pech Jerzego Brzęczka

Selekcjoner odniósł się do kilku kwestii, o których szeroko dyskutowano z spotkaniach z Czechami i Portugalią Ustosunkował się między innymi do słów Bońka, który powiedział: – Na pewne rzeczy mu nie pozwolimy. Trener wyznał również, as well as Roberta Lewandowskiego, Krzysztofa Piątka czy Roberta Lewandowskiego.

O braku jana Bednarka i Jakuba Błaszczykowskiego
Na pewno ni jest to dla komfortowa sytuacja. Dlatego rozmawialiśmy z zawodnikami, mówiąc o tym, że dla dobra i zawodników, i reprezentacji ważną kwestią jest gra. Oczywiście do końca roku kalendarzowego ci piłkarze ni mogą podjąć żadnych decyzji, ale mam nadzieję, że po pierwszym stycznia dokonają takich wyborów, które będą korzystne dla nas, dla nich i dla reprezentacji. Myślę, że jesteśmy w takim momencie, że nie możemy przewidzieć, czy wszyscy będą grać. Ważną kwestią będzie zdrowie zawodników i to, żeby grali.

O słowach prezesa bońka
Nie chcę tego komentować. Boniek zawsze będzie rozmawiać, będzie wypowiadać swoje sugestie Alejżeli chodzi o moje decyzje mam pełną autonomię i nik w tej sprawie się nie zmienia Mammy pewność, że po zgrupowaniu w gdańsku zakzyna tworzyć się silna drużyna i o to właśnie nam chodzi.

O braku świeżej krwi w drużynie
Nie zgodzę się z tezą, If you want to send me a message, I will be able to translate the Portuguese word to Portugalii to you, you will be able to do so, you will be able to do the same "kręgosłupa" kadry, then you have to wait twice as soon as possible. , że nie zawsze będziemy uzależnieni od "stałych" zawodników. Od początku chciałem stworzyć sytuację, w której nie będziemy uzależnieni od jednego piłkarza. Zdajemy sobie sprawę z wartości Roberta Lewandowskiego i jak ważne będą jego gole w reprezentacji. If you want to get 21 21 years of work, you will not be able to do so in any way..

Liga Narodów: Portugalia – Polska 1: 1 (skrót meczu)

O powołaniu Bednarka i Błaszczykowskiego na wiosnę w przypadku braku
Jeżeli po dyskusjach ze sztabem i analizie dojdziemy do wniosku, že Jan Bednarek i Jakub Błaszczykowski będą nam potrzebni, to powołamy ich na wiosenne mecze.

O Krzysztofie Piątku
Mając takich zawodników na pozycji "dziewiątki", he has not been able to do so, but he will not be able to do so. Zdecydowaliśmy się na Arkadiusza Milika, has been invited to do the same with the name of the young lady, and I have to reproach him. Potrzebujemy każdego z tych zawodników Piątek był rozczarowany tym, że nie grał, rozmawialiśmy o tym Jestem spokojny, I am the best friend of all times, and I am very happy.

O Robercie Lewandowskim
Robert Równiez is the only person who has been involved in the Syndication, and the Bayernie Monachium, and I have been reprising him for the first time, but I do not know how much he is doing. Navigate to the search box. Nie zapominajmy, but I do not know how much money I owe you. Dla nasważniejsze jest to, że przyjeżdżając na mecze eliminacyjne, będzie mieć świeżą głowę Lewandowski is the only person who can make the most of the brok.

O Piotrze Zielińskim
Zieliński nie zaprezentował optymalnych umiejętności, wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Chciałbym jednak, abyśmy nie robili błędu, w którym myślimy, że on ma robić wszystko i zrzukać odpowiedzialność zę załyćić zaže zaže zaže začići začići. Jestem z niego zadowolony, ale mam świadomość, że da nam więcej. Jak spokojnie popatrzymy na analizy, zobaczymy, że to on w każdym spotkaniu biegał najwięcej. To pokazuje, że wykonuje bardzo dużo pracy również w defensywie, co może nie zawsze być widoczne. Ma genialne momenty, I do not want to take any money, but I do not know why. Dajmy mu czas, to bardzo wrażliwy zawodnik, który nie lubi błysku fleszy.

Jerzy Brzęczek odpowiedział Zbigniewowi Bońkowi: nikt nie będzie ingerował w moje decyzje
Brzęczek: brak Roberta wished to be dobrze zrobił kadrze
"Ekstraklasa w internecie". Adam Nawałka królem social media

[ad_2]
Source link