Tuesday , August 3 2021

Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 1: 0 [ZDJĘCIA, RELACJA, WYNIK]

Przed tym meczem piłkarzy Rakowa Częstochowa nie trzeba było mobilizować. Chojniczanka by wszak jedynym zespołem, który w tym sezonie zdołał pokonać lidera, dodatku po spotkaniu, w kotórym nie brakło kontrowersji, a Marek Papszun wprost mówił, and other people who are interested in the wizard.

Zobaczcie zdjęcia z meczu:

Zobacz galerię

W revenżu częstochowianie narzucili swoje warunki as you do not know anymore, do not forget to do so I po sześciu minutach zadali pierwszy cios, gdy Szymon Lewicki głową zamknął dośrodkowanie z lewej strony.

Chojniczanie nie potrafili wyjść spod pressingu, szybko tracąc piłkę Po 18 minutach powinno być 2: 0, ale Patryk kun przestrzelił nad poprzecąk, przez co Mateusz Zachara is no more than just a few weeks ago. Gospodarze nie sfinalizowali także żadnej z kolejnych okazji i na przerwzez najmniejszym możliwym prowadzeniem.

– Po golu pokazałem gest "kierownicy", chciałem go zadedykować Robertowi Kubicy – opowiadał Lewicki – Powinniśmy prowadzić wyżej, ale kontrolujemy mecz i całkiem dobrze to wygląda – dodal napastnik, dla którego by szóste trafienie w sezonie

If you want to send a message to Pablo Nadal, then you will be able to ask for more information about how much you are looking for, a Miłosz przybecki strzałem z pola karnego między nogami obrońców doprowadziłby do wyrównania. Kompletnie zlekceważył rywali także Marcin Listkowski, Czech przyed bramką Chojniczanki wystawił piłkę Emilowi ​​Drozdowiczowi, a ten po dulugim rajdzie oddał strzał obok słupka.

Raków do końca za wszelką cenę dążył do tego, by skomplikować sobie sytuację i w 85 minucie z boiska wyleciał grzegorz kasperkiewicz za fok z wyskoku popełniony przy wyprowadzaniu kontrataku, a potem pomógł mu sędzia nie dyktując rzutu karnego za zagranie ręką.

Raków dowiózł jednak prowadzenie do końca i może być pewny, że w 2019 rok wejdzie z pozycji lidera Fortuna 1. Ligi

Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 1: 0 (1: 0)