Thursday , July 29 2021

Nemecki motorists travel to VoloswagenuIf you have a large amount of money, you have to pay a monthly fee, then you will not be able to purchase a home or personal loan.

Desaťtisíce majiteľov dieselových vozidiel sa budú moduku budúsnna pripojiť k modelovej homadnej žalobe proti Volkswagenu. Podbas is the only place to register for Verbraucherzentrale Bundesverband (VZBV) in the vtedy otvorí registrations and Spokovor is a pre-sudnictvo.

Vodiči, ktorí nechcú podať individuálnu žalobu, majú tak možnosť "uplatniť svoje právo bez finančného rizika";

VZBV VW VW to be registered with VodiCov Jeho cieľom je dosiahnuť, because of the vodičov odškodnil zak pokles hodnoty ich vozidiel. Volkswagen tieto požiadky odmieta a darumuje, že aut boly schválené, technique bezpečné a pojazdné.

50 percent of the total amount of money sold in the country as well as in Russia.

Manipulácie s emisiami

If you have a large amount of money, you have to pay a monthly fee, then you will not be able to purchase a home or personal loan. Ideas are available in VW, Audi, Skoda and Seat's motormi typu EA 189 (štvorvalec, zdvihový objem: 1,2 or 1,6 or 2,0 liters), ktoré predal po 1. November 2008.

Zaregistrovať sa môže aj vodič, kotorý medzičasom svoje auto predal or nechal zošrotovať.

VW musel v septembri 2015 prizes for sale of emissary diesel motor vehicles. Povinné zvolávanie sa dotklo 2,5 milióna áut. Právnici združenia počítajú tím, is a high-risk vehicle for diesel variants of diesel.


Source link