Friday , March 31 2023

Trpká spoveď českej Barbie: Chcela som sa zabiť![ad_1]

Prvá česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) mala kedysi oveľa vážnejšie problémy, ako čići dĺžku svojich nechtov či mihalníc.

If you do not, you will not be able to do so, but you will not be able to do so. Ako píše extra.cz, posmešky spolužiakov postupne prerástli v krutú a psychicú a fyzickú šikanu. Rovesníci jej ničili veci či kreslili kosoštvorce na skrinku. You can not find the right message.

Krehká Gabriel is a spouse of my friends. "Šlo o veľmi drsnú formu psychicej a fyzickej šikany, ktorá zo dana na daň stupňovala a nebolo z nej cesty von. There is a psychoanalysis, but it does not matter if you have a 9-year-old girl who is a sinner, šokuje česká Barbie, ktorá svoje smutné plány našťastie nanaplnila.

"Zabránil mi v wa len strait o rodičov a potom možnosť There is no question of posing for a job. You can find the following questions: If you do not want to make a mistake, you will not be able to do that, "said Nerozhodí, povedala pre extra.cz blondínka. Gabriel by v budúcnosti rada usporiadala dražbu, ktorej výťažok by putoval práve deťom s problémami, aké zažila aj ona sama.

[ad_2]
Source link