Friday , January 27 2023

Bodrum'da konser veren İrem Derici'nin pantolonu yırtıldı[ad_1]

Iarkıcı .Rem Derici, Antalya'nın Kemer ilçesinde sahneye ıktı. DJ Serkan'çn çaldığı müzikler ve go dansçılarının gösterileriyle eğlenen İrem Derici hayranları, saat 02.00'de sahneye çıkan şarkıcıyla coştu. 1 saat sonsren konserde İrem Derici, aldığı kilolar and giydiği neon kıyafetiyle dikkat çekerken, pantolonunun yırtılmasıyla kulisine koştu.

"HİÇBİR COVER ORİJİNALİNİN TADINI VERMEZ"

'Acemi balık' or 'barkısını hala Nalan'dan dinlediğini aktaran İrem Derici,' Diok çok çok zor "diye konuştu."

"NE VARSA 90'LARIN SANATÇILARINDA VAR"

Derrem derici geçen aylarda çıkarttığı 'Mest Of' adlı albümüyle ilgili şunları söyledi: "Bu albüm için bütün sanatçılarla konuştum, ettim. tek onlara minik bir ablalık yaparsan benden mutlusu olmaz 'dedi. O yüzden yine ne varsa 90'ların sanatçılarında var.

"SAĞIMIZIN SOLUMUZUN GÖZÜKMESİNİ SEVMİYORUZ"

Da sonra konserine devam eden Derici'nin başına talihsiz bir kaza geldi. Sahnede dans edip şarkı söylediği sırada pantolonu yırtıldı. Yardımcısının uyarısıyla kuliste kıyafetini değiştirip sahneye gelen Derici, "İlk defa bir sahnede pantolonum yırtıldı. Pantolonum yırtıldı diyorum, manyaklar alkışlıyor. O yüzden beni yanlış anlamazsanız buraya gelirken giydiğim eşortmanımla devam edeceğim konsere. Ne yapalım biz öyle sevmiyoruz sağımız solumuz gözüksün. Biraz önce yelpazeyle eğildim ya bu kadar gürültüye ramen and cart sesini duydum.

Bodrum'da konser veren İrem Derici'nin pantolonu yırtıldı

Kaynak: DHA

[ad_2]
Source link