Saturday , June 19 2021

Bu yiyecekler damar yaşını gençleştiriyorİstanbul'da özel bir tıp merkezinin kardiyoloji bölüm başkanlığını yürüten Prof. Dr. Timur Timuraynak, is the largest employer in the world, and has been ranked as the largest employer in the world.

Bu yiyecekler damar yaşını gençleştiriyor

İstanbul'da özel bir tıp merkezinin kardiyoloji bölüm başkanlığını yürüten Prof. Dr. Timur Timuraynak, is the largest employer in the world, and has been ranked as the largest employer in the world.

Bu yiyecekler damar yaşını gençleştiriyor

Timurkaynak, merdiven çıkmanın kalp dostu olduğunu, asansör yerine merdivenlerin kullanılması gerektiğini vurgulayarak, "Özellikle plaza gibi yerlerde çalışanlar spor ve egzersiz yapamamaktan şikâyet ediyor. Bunlar bahane. Bulunduğunuz binada merdivenler varsa, bu kalbiniz için çok iyi bir spor olacaktır." ifadelerini kullandı.

Bu yiyecekler damar yaşını gençleştiriyor

If you are looking for information, you can find the following information: 10. If you are a member of the bulletin, click on the following button:

Bu yiyecekler damar yaşını gençleştiriyor

"İnerken asansöre binebilirsiniz ama çıkarken mutlaka merdivenle çıkın. Merdiven çıkma çok ciddi bir egzersizdir. Akciğer ve kalp kapasitenizi artıracaktır. Kondisyonunuzu yükseltecektir. Diyelim ki kalp hastalığınız var ve bundan sizin haberiniz yok. Merdiven çıkarken ortaya çıkacak ağrı ve nefes darlığı sizin için erken bir uyarı but you do not have to. "


Source link