Monday , September 27 2021

Click here for more information: 2 kız teklif ettilerThe Merkez Sur is located at 8 kilometer mesafede bulunan Karabas mahallesinin in the Gelen göçebe, a city of Mehmet Salih Güler, a city of Güler and is located in the city of Yerevan. In the past few months, the 'Taner' is now in the bottom of the list, and the Gap of the Gap is a Gap of the Gap, and the Gap Anadolu Liesi 2 is a bachelor of custody Berfin Güler'i 3 Kasım'da kaçırdı.

"YERLEŞMELERİNE İZİN VERDİK"

Mehmet Salih Güler, a bureaucrat of the Güler, is a member of the Berfin Güler group. Mehmet Salih Güler, bir süre sonra ulaştığı ailenin, kızına karşılık para ve beğendiği 2 kızı teklif ettiğini belirterek, "Bizim göçer dediğimiz ya da göçebe olarak yaşayan bir aile yaz mevsiminde bizim köye yerleşti. Havalar soğuyunca da boş olan ağabeyimin evine yerleşmelerine izin verdik. Ben de inşaatlarda çalışıyorum, gurbetteyim. Ben çalışırken hanıma demişler ki, 'Kızınızı oğlumuza verin.' Hanım da elinde bir şey olmadığını, babasının karar vereceğini söylemiş. Ben geldiğimde benim kızımın okula gittiğini söyledim. 'Okulunu bitirsin sonra Allah neyi gösterir, o zaman bakarız' If you are a child, then you will not be able to do it, but you will not be able to do it again. ağabeyim beni aradı, kızımı istediklerini Ben ona da kızımın küçük olduğunu söyledim "dedi.

4-5 KIZI AYNI YÖNTEMLE KAÇIRMIŞLAR

class = 'cf'>

Mehmet Salih Güler, Adapazarı'nda çalışırken, 3 Kasım'da Diyarbakır'daki kızırıldığını öğrendiğini anlatarak, şöyle devam etti:

"If you are a child, you will not be able to get a 25-year-old son," he said. If you do not have any questions, please click on any of the attributes of the previous page or the date shown below. şey elde edemiyoruz "diye konuştu.

'KIZIMA KARŞILIK 2 KIZI TEKLİF ETTİLER'

Güler, kızını kaçırdığını öne sürdüğü ailenin Berfin'e karşılık para ve beğenecekleri 2 kızı teklif ettiklerini ifade ederek, şöyle konuştu:

"Kızımın kendi rızasıyla gittiğine inanmıyorum. Aracılar geliyor para teklif ediyorlar. Ben de onlara 'Kızımın bedelini kimse ödeyemez, öyle bir şansınız yok' diyorum. Muhtar ve ağaları gelmişler bizimkilere demişler ki 'Bizim ailemizin içerisinde beğendiğiniz 2 kızı seçin alın götürün, oğlunuza mı, Ben yo kim götürüyürüyürkür 'demişler. Ben böyle bir terbiyesizlik yapamam, ben böyle bir şeyi kabul etmem. Ben devletime güveniyorum, jandarma, polis, asker kızımı kızımı sırede çıkaracak. Kaba kuvvetle iş halledemezler. "

Gerber is a gear responder.


Source link