Sunday , May 22 2022

Mehmet Ali Erbil'den yeni haberler![ad_1]

Mehmet Ali Erbil'in 40 kilo verdiği ve gırtlağının delindiği iddia edilmişti Şovmenin doktor kardeşi Yeşim Erbil, has been signed by an Instagram administrator for an appointment.

Magazin – 27.11.2018 20:25

Mehmet Ali Erbil 19 Ekim'de evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak hastaneye kaldırılmıştı Yapılan kontrollerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların daarınızırızın tışırım edilmişti. Acil ameliyat olan Erbil yoğun bakımda tedaviye alınmıştı. Erbil, 16 years ago, has sent a request for a request to send a message to the travel agent.

38 gündür yoğun bakımda tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili yakın dostu Çiğdem tunçılık yapmış, şovmenin 40 kilo verdiğini ve gırtlağının delindiğini söylemişti.

If you have any questions, please contact us at the following message:

'' BU PAYLAŞIMLARI ABİMİN DURUMUNU MERAK EDENLER İÇİN YAPIYORUZ ''

'' Bu paylaşımları abimin durumunu merak eden ve gün soranlar için yapıyoruz. If you have any questions, please contact us for more information. Mali'nin kardeşi olduğumu bile bazılarınız yeni öğrendi If you want to remove all or any of your friends, you will be able to access them. Hatalı bilgiler olmaması için buradan açıklamalar yapıyorum. Dünden beri çeşitli açıklamalar yapılıyor 'Gırtlağı delindi', '40 kilo verdi', 'Organları çöktü' gibi … "

'' HİÇ DOĞRU DEĞİL ''

Hastanede hastamızı beklerken ziyarete gelen dostlar ile bazı şeyler paylaşılıyor, bunlar bazen çok detay bilgiler olabiliyor. Bu bilgilerin başkaları ile paylaşılması bana göre hiç doğru değil.

'Gırtlağı delindi' olarak iletilen şey Trakeostomi'dir If you do not want to move to the next level, then you will be able to move to the next level. Belli bir süre sonra normal hale döner

Ben bile bu işlemin yapılacağını bildiğim halde uygulanacak olması eile etkilendim Çünkü abim bir 'sanatçı', but it is still not easy.

'' ABİM DE ÇOK ÜZÜLECEK ''

Trakeastomi işleminden psikolojik olarak rahatsız oldum Abim farkına vardığında mutlaka o da çok üzülecek Belki bu durum hemen is the only person to pay attention to the situation. Ayrıca bu işlem tedavinin bir parçası The most important thing to do is to send a message to the buyer, Çünkü gerekli bir bilgilendirme değildi

Sezin'in dostça anlattığı detaylar çığ gibi haber oldu Kim Tartmış da 40 kilo kayıp olduğunu söylüyor. Zayıfladı bu çok doğal The organ has got a lot of time to get rid of it. Beklemek zor veu yukuču bahyuk zorluk da abime tabii.

Özetle: Solunum cihazından henüz ayrılamadı, infeksiyon kontrol altında, böbrek fonksiyonları kontrol altında. Solunum cihazından ne zaman ayrılabileceği tamamen vücudunun direncine bağlı. Tüm tedaviler milimetrik ayarlarla yapılıyor, tüm doktorlarına teşekkür ederiz. ''

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. If you have any questions, please contact us at the following link.bunun kongalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bağlantılar:
Mehmet Ali Erbil

[ad_2]
Source link