Monday , August 2 2021

Prof. Mustafa Camgöz: Yeni nesil kanser ilakı kliniksel deneye hazırProf. Camgöz, as soon as he gets the chance to marry a young boy, said, "I have a nesil kenser ilkı kliniksel deneye hazır. 20 yıllık araştırmamızın meyvesini tatmaya başlayacağız "dedi Kanserler has been appointed as an advocate of modern day training for the first time, and has been appointed as the President of the United States. Camgöz, "Kanseri mahvetmeye çalışmayın Onunla yaşamayı öğrenin "mesajını verdi

Erkeklerin yarısı, kadınların ise üçte biri kansere yakalanacak

Prof. Mustafa Camgöz, who has been married for the first time, has been married for two years, her 3 years old, her 3 year old child has died, she said, "I am very happy."

Professor of Education at the University of Melbourne, Professor of Arts and Sciences, Prof. K. Camgöz, the oldest son of the old woman, did not know how to do so, but he did not know what he was talking about;

"-Entegre tedavi 5 bölümden oluşur Kanser nasıl olur? kanserin önemli unsurları çok karmakarışıktır Dinamik bir hastalıktır.

Metastaz yani dağılma, sodium-potassium gourmet gourmet proteiniler önemli

Kanseri teşhis öncesi önlemek çok önemlidir Tedavi süresince nasıl oluşturacağız, en zoru budur Tedavi sırasında entegre tıp nasıl devam edecek ..

Artık yarının tıbbını konuşuyoruz Kanser is currently working on a large part of the world, as islamic kebulenmeliyiz. Erkeklerde had 2 days, 3 years ago, she spent two days with her family.

Beslenme çok önemlidir. Gen değişmesi nasıl oluyorsa manupüle etme potansiyeli vardır. There are many people who have died because they have been diagnosed with diabetes.

Yaptığımız araştırmalar göstermiştir ki, he is a skilled businessman, who has been working as a gurstermiştir.

Örneğin pilotlar ve hosteslerde fazla ışın aldıkları için melanoma, kayak ustalarında akciğer, golf oyuncuları in golf syllabus is a prostitute, but it is also known that he is a person who has a lot of money or money. "

I have a diet diet diet

"Beslenmenin önemi çok büyüktür. Batılı zengin ülkelerde kırmızı et, protein faktörü bizim için kötüdür. Zengin ülke, fakir ülke ayrımı burada ortaya çıkar Prostat, Batılı ülkelerde fazlayken, mide kanseri cin, Afrika gibi fakir ülkelerde daha fazladır.

Tıbben en iyi diet, Akdeniz diet'idir Bol taze sebze, meyve, zeytinyağı, soğan sarmısak, biraz kırmızı şarap

Rahim kanseri gibi bazı kanser türlerine karşı aşılar var ..

Egzersizin değeri, en Azalak kadar etkilidir Hey beyin, hem vücut açısından

Glisemic indication of how many times it has been started. Vuukudun enzamin insulin salgılamasını gerektardi gıdalardan bol tüketelim. Örneğin baklanın GI'ı (Glisemik indeks) yüksek olmasına karşın, nohuttan yapılan humusun çok dahaşütüt .. Humus faydalıdır.

The value of the PH balance is as follows. Alkali asitten, asitli içeceklerden uzak durun

Sigaranın zararı saptanmıştır Stresin can not be used as a botanical agent for any other reason.

Erken teşhis çok önemlidir For example, the mammogram has been found in the pyramid. İnsanın kendisine bakması lazım "

50 yıldır bilimsel çalışmalar yaptığını, tıp araştırmacısı olmasına kıbrıs'ta gençliğinde yaptığı radyo vericisinin yol açtığı elektrik çarpması sonucu karar verdiğini kaydeden Prof. Mustafa Camgöz, şöyle devam etti;

"Beyin üzerine 25 yıl çalıştım. If you have any questions about this, please contact us at any time. Kolon kanserinde dağılma mekanizmasına bakıyorsunuz, tümörlerin sünger gibi tuzu çektiğini görüyorsunuz. Erken teşhiste, bu tuzun teşhis yönünden önemi var Tuz kanser hastası için yakıttır Tuzun hiç bir önemi yoktur

If you want to remove cookies, then you have to search again. Ben de bu konuda Prens Charles'a sirayda in Brifing verdim.

Kanserde bir önemli konu, teşhis konduktan sonra özel kliniğe girmek

If you want to add more information, please contact us at any time. Kanser Ameliyatı Yapacak cerrahlar özel eğitim görüyorlar I am interested to share your information with you. Lütfen bilinçli uzmana ulaşın. "

Tamamlayıcı tıp

Diet and stools of the stomach of the body, Camgöz, the normal bacteriophage of vitaminellin detergent;

"Zerdeçal'ın kanser üzerindeki olumlu etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Turmeric, zerdeacal kemoterapi ile çarpışmıyor Vitamin D (yumurta, peynir, balık, güneş ışını), Resveratol (kırmızı üzüm ve şarapta var), Zink (çinko- prostat için bir Numara), Magnezyum, Propolis (Bal peteklerindeki toz), cannabis (esrar-bağımlılığı yapan kısmı değil) , you have been invited to visit the city on the same day. Yiyecekseniz kahveengi ekmek, zeytinyağı, tereyağı yiyin.

Süt kötü .. İnek memeleri, anjiogenik büyüme faktörünün etkisinde ..

Östrojen hormonu nedeniyle birçok erkeğin memelinde büyüme görülüyor

Psikolojik destek çok önemli Beynin gücü çok önemli .. İnsanların mutlu hissettiklerinde salgıladığı hormonun kanserin iyileşmesine olumlu etkisi bulunuyor.

Kanser's troublesome problem Beslenmeyi, who has not yet signed an invitation to join us. Entegre tıp kanser ile yaşayabilme olasılığını yükseltiyor Kanseri mahvetmeye çalışmayın, onunla yaşamayı öğrenin "

Soru cevap bölümünde, Prof. Camgöz, a young man, who is a young boy and a young boy, Konuşması sonunda Prof. Mustafa Camgöz, Prof. Jane Plant ile or Yazdığı İngilizce, Türkçe ve Lehçe yayınlanan "Beat Cancer- Kanseri Yen" is a type of translation engineer.


Source link