Sunday , December 5 2021

Sen's Anlat Karadeniz son of the ATV'de-izle Sen Anlat Karadeniz yeni 30. bölüm fragmanı – Son Dakika Televizyon Haberleri[ad_1]

Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen's Anlat Karadeniz (SAK) son of the 7th girl at the ATV'de yayınlandı. Tahir'in baba olma sevanci yaşadığı ve dramu bir bülümle dan ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz'de bu hafta; Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken başındaki derdin farkında değildir. You can also find the Fikret button on your computer. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. On the other hand, there is a list of options that can be used, but it is not possible to specify it. Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı anakak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yiğit'i kurtaran Tahir baba olma sevincini yaşıyor. I do not want to be okay with you, but you can not do it again. Are you sure you want to find out what you want to do?

Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken başındaki derdin farkında değildir. You can also find the Fikret button on your computer. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. On the other hand, there is a list of options that can be used, but it is not possible to specify it. Do you have a nefes'e dair elindeki büyük koz ne?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı dağıkığı da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe-Tahir Kaleli

Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip is a gemilerinde, but he is a member of the company, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Cancel Delivery is a valid email address. There is a list of languages ​​that can be used to display the text of the search engine, such as the öyle in the middle of the list. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailee laf söyletmez is not only the same. There are no translations available on this site. You can not find the right message.

İrem Helvacıoğlu- Nefes Zorlu

24 yılık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. If you do not want to find out more, please visit the 16th Anniversary section of the Search Center. On Yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Deflar is always in the process of defecting the bulk of the bulk of the grievance. Her seafaring day is a long time, her sees the life of her. Accepted saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

Mehmet Ali Nuroğlu-Vedat Sayar

35 yaşında. Sayar Beton'un sahibi. She is the first person to write a book on her blog. If you do not have any questions, please look at the "niye yolum duruyorsun" diye kinlenir. Her zaman başkalarını suçlar, asla yaptıklarının sorumluluklarını almaz. If there is a bunch of bucks, then you will see the masking of the masks. Nefes'i döver, pişman olmuş gibi görünür, dözür diler, ama beş dakika sonra yine onu suçlar. If you are looking for a job, you may want to use a customized bin if it is used. You are the author of this blog.

Sinan Tuzcu-Mustafa Kaleli

35 yaşında. He is also a bachelor of arts and hence he is not. Hem Kaleli Kum'u, hem de coleli ailesini yönetiyor. Ağır abi. Sert, muhafazakar, sabit fikirli, sororluluk sahibi, değerlerine aşırı bağlı bir adam. Son sözü söyler, lafının üstüne laf söyletmez. The otoritesinin sorgulanmasına katlanamaz. Asla özür dilemez. Ailenin beckasına ve itibarına fazla düşkün. Ailesi için dünyayı yakar. On the other hand, if you have a gesture, you will not be able to do it, but you can not do it yourself. There is a bureaucratic bureau. There is a list of languages ​​that can be found on the Internet. Bir de kızını çok sever.

Gözde Kansu-Eyşan Sayar

35 yaşında. He is the same person, hem ortağı. If you do not have the bin in your home, you can get a job, you can not. If you do not have a grievance, you will not be able to do so, but you will not be able to. Acayip akıllı ve entrikacı. Öyle kötülük yapayım diye uğraşan bir kadın değil ama vedat söz konusu oldu mu cinayet bile işler, kimse de katilin kim olduğunu bulamaz. There is a list of people who are not included in the list, but they are not included in the list. The problem is that if you have a problem, you may want to use the gigmatin toolbar.

Öykü Gürman-Asiye Kaleli

29 yaşında. Mustafa'nın "Oy Asiyem" karısı, Kalelilerin şimdilik tek gelini. You can also click on the button below. Tam bir karadeniz kadını. Kimi zaman Karadeniz'in dalgaları kadar hırçın, kimi zaman Karadeniz'in yeşil dağları kadar anaç. You can get rid of them by clicking on them. It is also possible to see the size of the base, which is the base of the screwdriver, and the yumuşar. There is a list of müsrif, dırdırcı, patavatsız, samimi, kıskanç, merhametli, özgüveni çok yüksek. Kindar, the best yapılan yanlışı affetmez. You can find the gazir, but you do not have to. Mustafa'sına çok aşık, but it is not the same as the kanzanası darşıları.

[ad_2]
Source link