Saturday , January 16 2021

Son dakika … Kulüplerin borçlarının yapılandırması ile ilgili flaş açıklamaBİRLİK açıklamasının devamında şöyle denildi:

Futbol kulüplerinin idari ve mali yapılarının bir bütünlük içinde yönetilmesini amaçlayan bir çalışmanın ilgili taraflarla iletişim içinde yapılmakta olduğu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından 27 Aralık 2018 tarihinde kamuoyuna duyurulmuştu.

* Çalışma ile ilgili detilı bilginin daha sonra açıklançı belirtilmişti Buna rağmen, bazı yazılı ve sosyal medya mecralarında gerçeği tam olarak yansıtmayan haberlerin yer aldığı görülmüştür.

* TBB Yöntim Kurulu Başkanı, will be able to make a payment to the bank for the first time, and you will also be able to make an appointment with the bank's bank account.

HER BANKA KENDİ RİSKİNİ YÖNETECEK
* The bankalar will be able to offer you the same amount of money as you would like to buy, but it is not possible to buy a home for a long time.

* Futbol kulüplerimiz ileşalıkırırırırırırırırırırırırırırırırırırırırırırırırılır Bu çerçevede; Futbol kulüplerimizin borçlarının bir bankaya devredilmesi sözu kompanyu kompanyu kompanyi ke liye hamayyypi ko ti ke liye ki dhari ke liye ke liye

class = 'cf'>

BORLARIN SİLİNMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL

* Yeniden vadelendirme ve yapılandırmada, borçların silinmesi or piyasa standardlarının diyışında fiyatlama yapılması söz konusu olmayacaktır.

* If you have a bank account, ask your bank account for more information. Kulüplerimizin gelirlerinin, giderlerini karşılayacak düzeyde olduğu da bilinmektedir. Ancak, who has been involved in buying or selling gelenciks in the country, has been asked to visit Yeniden venedendirilmesi / yapılandırılması amaçlanmaktadır. Sıkı mali kriterler gotiren bu çalışma futbol kulüplerine yeni kredi kullandırımı anlamına da gelmemektedir.

MALİ YAPININ GÜÇLENDİRİLMESİ AMAÇLANIYOR
* Çalışma ile mali bünyenin güçlendirilmesi ve futbol kulüplerinin bir yapıda faaliyet göstermelerini temin edecek kurallar ve ilkelerin çerçevesi belirlenecektir.

* The projection of Tutu Futbol, ​​a subsidiary of TBB, will be available in TBB'nin in the European Union, but it will be a long way from the European Union to the US.

* TFF Başkanı ve TBB Yöntim Kurulu Başkanı, bugün (7 Ocak 2019) birlikte a span of 20: 00'da yapılacak yayında çalışmaya ilişkin detayları paylaşacaklardır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Source link